O mně

Ahoj!

 

Jmenuju se Baruš a vítám vás na svém blogu. Pokud jste sem zamířili náhodou, tak bych se vám ráda představila. Jsem nadšená pekařka, trochu cukrářka, milovnice cestování a dobrého jídla. Než jsem se k tomu všemu ale dobrala, trvala to roky a uronila jsem kvůli litry slz. Začalo to tím, že jsem šla na střední školu hotelovou a gastronomickou, která byla na mém wishlistu asi úplně nejvíc vzadu. Kdybych tam neměla tak skvělé kamarády, jako jsem měla, rozhodně bych to tam ty čtyři roky nedoklepala. Takhle jsem to doklepala až k maturitě. Nějaké kuchařské pokusy jsem sice měla už na střední, skončilo to ale například vylitou směsí na muffiny do záchodu. Někdy v sedmnácti.

Přelom nastal až když moje nejlepší kamarádka Kačka přemýšlela, co dát svému příteli k výročí a společně jsme se rozhodly, že mu upečeme dort. Přiznám se ale že se mi do toho vůbec nechtělo. Nebýt jí a další náhodné shody okolností, možná by blog ani nevznikl. Od té doby si totiž většina mých kamarádů, kamarádek, kolegů, kolegyň a hlavně moje rodina hrajou na pokusné králíky, kdy je po ochutnání nemine otázka, co na to říkají. I když většinou odpovídají, že dobrý, tak já mám stále něco, co mi na dotyčném jídle neladí. Proto je pro vás několikrát peču, zkouším, testuji, fotím a prostě to miluji. Zjistila jsem, že v práci občas sedím a těším se až odpoledne něco upeču. Blog není jen koníček, je to součást mého života a ostatní si už zvykli na to, že než se něco sní, tak se to vyfotí. To je přeci jasné.


Co ještě o mě?

Miluji svojí rodinu, hlavně mamku, která je mým největším životním zdrojem a svého kocoura Luiho, který tvoří neodmyslitelnou část naší domácnosti. Baví mě naše venkovní kočky, cestování a objevování nových zemí a kultur. Nemůžu žít bez akcí se svými kamarády a kultury, o které miluji psát. Mám ráda hezké věci a mým životním snem je žít tak, abych si jednou mohla říct, že můj život stál za to a mělo to cenu!