CO SE DĚJE?

Photo diary aneb co se dělo v červnu?

Půl roku je za námi a s ním už pět, respektive teď už šest photo diary. Musím říct, že jsou to jedni z nejoblíbenějších článků na blogu, za což jsem hrozně moc ráda. Jsem ráda, že vás tohle moje shrnutí měsíce baví, a proto je čas přijít s dalším. Červen byl tentokrát trochu nudnější, oproti květnu, ale že bych se úplně nudila, to se říct nedá. Tak jdeme na to.

Na přelomu května a června jsem s holčičkami byly ve Varech (článek je konečně zde) a já hned z Varů jela do Postupic, kde jsem mimo jiné slavila Luiiho narozeniny. Nemůžu uvěřit, že je v mém životě už pět let. Sice už skoro dva roky žije v Postupicích, kde se má mnohem lépe než v Praze, ale stále je to moje láska, která se mnou spí v posteli a vůbec mi nevadí, že mi uzurpuje polštář nebo mě budí několikrát v noci. V červnu jsem si zamilovala Kavárnu Čekárna a jestli mě někde budete hledat, najdete mě právě tam. Jejich zahrádka je prostě boží a beru tam všechny koho můžu. Rozhodně doporučuji všema deseti, už si říkám, že mě tam znají.

Červnové víkendy jsem dost věnovala i práci. Jednu neděli jsem strávila zavřené na Chodově v Obejváku, což je relativně nový prostor od našeho ÓČKA. Druhý víkend jsem zase věnovala Votvíráku, kde jsem brigádničila v merch stánku. Co si budeme, v neděli jsem přijela v sedm ráno a byla totálně dead. Ale vzhledem k tomu, že mě v létě čeká spousta cest, tak se tohle hodilo. A ve výsledku byla i docela sranda a rozhodně něco jiného než sezení v kanceláři u počítače. A aby té práce nebylo málo, dělala jsem jeden catering pro jednu společnost, což byla také super zkušenost a jednou třeba bych se tímhle chtěla život. I když je to pořádná makačka. V červnu mě čekalo také pár dortů na zakázku a hlavně věc, po které jsem toužila už od dob mých blogovacích a pečících začátků. Každý týden teď peču do kavárny Akropole v Praze. Vybírám vždy věci, které jsou bez krému, ale musím říct, že je to pořádná výzva. Takže jestli chcete něco ochutnat, vyražte každé úterý do Akropole.

Červen byl i plný koncertů, knížek a celkově užívání si počasí venku. Konečně je krásně, i když tedy občas až moc. Já na ty vedra moc nejsem, hlavně v bytě mám dost vedro, ale dá se to tam nějak přežít. A když ne, tak jsem v práci, kde mám prostě skvělý kolektiv lidí, ze kterých se postupem času stali moji kamarádi. A nějak si nedovedu představit, že by mi najednou zmizeli ze života. Sice jsem se pracovně musela rozloučit s Deniskou, ale věřím, že pořád zůstaneme kamarádky. Kromě toho jsem v práci oslavila i svoje narozky a rovněž to byl boží den. Dostala jsem samé krásné dárky, ale hlavně jsem s holkama zašla na víno a celkově ten den byl prostě skvělý. A nejen na to se teď můžete podívat ve fotkách. V červenci mě čeká hodně cestování, na které se hrozně těším a blog toho snad bude plný.

Lui oslavenec

Kavárna Čekárna <3

Jeden páteční Hugo

<3

Jeden catering na zakázku 🙂

<3

Fanouš a jeho chvilka klidu

<3

Votvírák

Holky Votvírákový 🙂

Narozeninová den

Moje milované krásky <3

Narozeninová <3

Narozeninová véča <3

Selfíčko na zastávce v Postupicích

Na Chinaski s Janičkou

Film Yesterday byl super

Kolaudačka s kočičkama

Kolaudačka <3

Dva narozeninové dortíky

Poslední pracovní fotečka s Deniskou

 

 

Mohlo by se Vám líbit

Bez komentářů

Odpovědět