CO SE DĚJE?

Photo diary aneb co se dělo v listopadu?

Listopad. Nemůžu uvěřit, že konec roku 2019 už se blíží. Můj listopad byl pořádně nabitý a prosinec nebude jiný. Navíc pro vás na poslední měsíc chystám spoustu článků, receptů a nových věcí, tak se můžete těšit. Ale teď se vraťme ještě do listopadu a pojďme si ho společně připomenout.

Přelom října a listopadu jsme s Janičkou vyrazily do Tábora. Článek jsem vám o tom už psala, takže dávám odkaz sem. Když jsem se vrátila, měla jsem ještě pár dní dovču, což bylo skvělý, protože jsem si chodila po kavárnách (článek vyšel jen pár dní zpátky, odkaz tady), pekla jsem, chodila na rozhovory a dělala jen věci, co mě baví. Ve středu 6.11 byl další Apres Coffee Talk, na kterém jsem ale nebyla, protože jsem ještě chtěla využít volný večer a šla jsem cvičit po strašně dlouhý době. Jen den po workshopu jsem se vrátila zase do práce a večer šla na skvělého Lewise Capaldiho, kterého jsem letos viděla už třikrát a byl vážně super. V listopadu jsem byla ještě na Rybičky 48, který jsou prostě hrozně fajn a jejich koncerty mě fakt baví.

Po sto letech jsem se domluvila i s mojí kamarádkou Simčou, že přijede do Prahy. Bohužel jsem ale chytla nějakýho vira a celý víkend strávila na suchých rohlíkách a cole. V Postupicích jsem si tak musela opustit husu s knedlíkem a Simča si musela dát víno chudák sama. Nechtěla jsem být nemocná, protože jsem v polovině listopadu letěla na tři dny do Pisy. Byla jsem tam sama a bylo to naprosto skvělý. Sice mi v pátek pršelo, ale moc jsem si to užila. Ještě vám o tom napíšu, ale dejte mi čas, protože jsem tam i něco natočila, tak třeba z toho jednou vyjde nějaké video. Po Pise jsem šla ještě s kamarádem do kina na legendární Klub rváčů a druhý den s Janičkou na snídani, na Národní třídu protože bylo 17.11 a pak ještě na drink do Manifesta. Víkendy teď střídám a jezdím do Postupice a částěčně zůstávám v Praze a je to moje zaběhlá rutina, která mě baví. V Postupicích si to užiju s mamkou a Lojzou a hodím si takovou domácí pohodu a v Praze zase zařídím to, co nestihnu během týdne.

Konečně jsem se po strašně dlouhé době potkaly s holkama na vodnici a na svařáku na Míráku, kde už jsou vánoční trhy. Svařák jsem tam okusila i s Anet a nevynechala ani náš tradiční ranní s Markét. Něco pro vás spolu chystáme, a i když tohle napínání nesnáším, tohle bude vážně pecka. S holkama z práce jsme zase vyrazily na večeři do naší milované Barabizny a poslední listopadový týden byl i další Apres Coffee Talk workshop, kam jsem opět pekla koláč a pizza šneky. Koláč dám i na blog, protože je takový podzimně-zimní a mám na něj samé dobré recenze. Na konci listopadu jsme měli i vánoční večírek, ze kterého jsem si odvezla i výpadek hlasu a konec měsíce zakončila s rýmou. Jinak to byl super výživný měsíc, a i když listopad nemám moc ráda, tentokrát vyšlo počasí a byl plný akce. Ostatně, skoro jako každý měsíc.

To je láska

Jedno podzimní ráno

Pokáčova čepice <3

Díky!

Snad jediná fotka, co z workshopů mám..

Pisa <3

Pisa <3

Pisa <3

Skvělá kavárna v Pise

Deštivá Pisa

Výhledy ze Šikmé věže

<3

Nádhera

Vánoční večírek

S holkama v Barabizně

Skvělý svařák

Churros.. bez toho nemůžu být <3

Skvělá bábovka podle Evči a Markét

Coffee Corner Bakery

Skořicovo-meruňkový koláč

Mohlo by se Vám líbit

Bez komentářů

Odpovědět